00_sladicko

O nás

Dolce vita. Sladký život. Proč by nemohl být život sladký? A proč by nemohl být sladký web?

Internet je plný stránek, které sladké nejsou. Proč by jeden web nemohl ten online život a život vůbec trochu osladit. Snad se mi to povede – kvůli vám, návštěvníkům tohoto webu, čtenářům a fanouškům, i kvůli sobě.

Co je Sladíčko? Kdo je Sladíčko?

Sladíčko není jen název webu, je to také přezdívka, kterou jsem kdysi dostala na jednom úžasném výletě. Byl to výlet za hranice všedních dnů, výlet za hranice. Kouzelná Bretaň a lidé, které jsem tady potkala se dotkli mého srdce.

„Když někdo může být zlatíčko, proč by nemohl být sladíčko,“ divili se Francouzi. A měli pravdu. Proč by nemohlo existovat sladíčko? Teď už existuje.

Ne, nemám růžový pohled na svět, trápí mě negativní myšlenky, nízké sebevědomí a stále hledám lásku. Vím, že je všude kolem, ale někdy se jí neumím dotknout. Vracím se do dětství a přemýšlím, co jsem si z něho odnesla až do dospělosti. Zjišťuji, jak moc je výchova důležitá pro osobnost člověka.

Přiznávám, pořád mě omezují mé vlastní strachy a zdaleka nejsem tak vyrovnaná, jak bych si přála. Přesto sbírám odvahu, odvahu vzít život do vlastních rukou, aby byl hezčí a šťastnější. Toužím po vnitřním klidu a také po tom, aby můj život rezonoval s láskou a harmonií.

Tak se zrodil web Sladíčko, kvůli harmonii, lásce a sladkých tónech života.

  • Protože svět může být krásný, když se dobře podíváme.
  • Protože svými myšlenkami můžeme ovlivnit svůj život.
  • Protože pozitivní postoj k sobě souvisí i pozitivním postojem k ostatním.

A svůj život přece chceme mít ve své moci, chceme, aby byl šťastný a spokojený. Je to práce na sobě, cesta do svého nitra, sebepoznání, je to setkání se svojí duší, pohlazení svého srdce, láska, sebepřijetí – to, co nás zavede ke štěstí. Nikdo to za nás neudělá, každý máme svůj život ve svých rukou. Ale nastartovat naši cestu ke štěstí může kdokoliv, třeba i Sladíčko a tento web.

Šťastnou cestu!

Vaše Anna, Sladíčko

00_sladicko_podpora

O nás Inspirace Kontakt Jak nás podpořit?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>