Kdo je Anna?

Anna Sladká

Blogerka a spisovatelka.

Dlouhá léta jsem byla oběť, oběť svých bludných myšlenek a strachů. Bloudila jsem, marně hledala. Ne, nedospěla jsem v sebevědomou ženu plnou odvahy, ale dospěla jsem. Přesto jsem v duši stále trochu dítětem. Jsem jaká jsem. A nic mě nestojí víc odvahy než toto přiznání.

Teď jsem tvůrcem. Tvořím. Hraju si s tlačítky. Vytvářím tento web ze slov a obrázků s nadějí, že do nich dokážu vložit špetku sladkosti, střípky štěstí a kousky lásky. Co víc kdo z nás potřebuje?

Jsem autorkou. Píšu. Skládám do slov své myšlenky a pocity, abych jim dala život. Věřím, že život je to, kvůli čemu jsme se narodili, kvůli čemu chodíme po této planetě a kvůli čemu jsme součástí této reality. Život. O nic jiného nejde. Život. Nic víc a nic míň.


Profil autora

Anna Sladká, autorka, která do textů dává kus svého srdce. Na svých cestách narazila na celou řadu zajímavých myšlenek, kterým dává život prostřednictvím slov. Život. O nic jiného nejde. Nic víc a nic míň. Její cestopisy z cest za štěstím, radostí, spokojeností a láskou přijdou vhod na mnoha životních křižovatkách. A co když se ztratíte? „Abyste se mohli najít, musíte se nejprve ztratit,“ říká Anna.


O webu Sladíčko.cz

Život se skládá z okamžiků, které skutečně prožijeme. Těch, které naplníme radostí a štěstí, láskou, ale také bolestí a smutkem. Život jsou emoce a bez emocí není život. K životu patří to dobré i to zlé.

Ale nemá smysl se v tom zlém utápět. I na to zlé se dá nahlížet pozitivně, jako na zkušenost. Všechno, co nás posouvá dál na naší cestě, je nakonec prospěšné. Cokoliv nás přiblíží k sobě, ke svému srdci a duši, je pro nás cenné.

Pracuji na tom, abych web Sladíčko naplnila láskou, harmonií a sladkými tóny, které mohou zaznít v životě každého z nás. Chci, aby každý mohl své okamžiky zpestřit kouskem sladkosti.

  • Protože svět může být krásný, když se dobře podíváme.
  • Protože svými myšlenkami můžeme ovlivnit svůj život.
  • Protože pozitivní postoj k sobě souvisí i pozitivním postojem k ostatním.

00_sladicko

Profil webu Sladíčko.cz

Dolce vita. Sladký život. Proč by nemohl být život sladký? A proč by nemohl být sladký web?

Jenom já sama řídím svůj život. To já ho chci mít ve své moci. Pracuji na tom, aby byl šťastný a spokojený. Je to práce na sobě. Je to cesta do svého nitra. Sebepoznání, sebepřijetí, láska k sobě - to, co nás zavede ke štěstí. Každý z nás má přitom vlastní cestu. Nikdo ji za mě nemůže absolvovat, ale nastartovat mé kroky může kdokoliv, třeba i web Sladíčko.cz.

00_sladicko_podpora

O nás Inspirace a zdroje Kontakt Jak nás podpořit?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>